ylva.baker@carstens.se036-37 04 82YLVA BAKER

Ledning, Inköp och Administration

 
 
Klas Blom Bernt Johansson Carl-Johan Steifeldt
VD, Inköp Styrelseordförande CFO
0382-464 72, 0709 278 459 0224-150 01, 070 665 49 70 0706521410
k.blom@holmtravaror.se b.johansson@holmtravaror.se c.steifeldt@holmtravaror.se
                       
   
Samuel Svahn Sofie Liljefamn Annika Zetterheim
Inköp Administration Administration
0382-464 75, 0709 278 310 0382-464 73 0382-464 70
s.svahn@holmtravaror.se s.liljefamn@holmtravaror.se a.zetterheim@holmtravaror.se
     
undefined    
Jeanette Andersson Monica Collander Ylva Baker
Administration Ekonomichef Administration
0224-150 08 0224-150 02 036-37 04 82
j.andersson@holmtravaror.se m.collander@holmtravaror.se ylva.baker@carstens.se
Sidan underhålls med webKontroll från Daladatorer